mobilhile

OSM Para Hilesi 2024

Hile Durumu: Aktif


Toplam Kullanıcı Sayısı: +7.9k

UYARI: OSM para hilesi ile OSM apk hile aramaya artık gerek yok! Sitemiz sayesinde ücretsiz ve kolay bir şekilde OSM Boss Coins hilesi yapabilirsiniz. Yazılımımız her hesaba günde maximum 1 gönderim yapmaktadır. OSM Boss Coins hilesi hesabınıza gönderim durumu aktif olduğu halde gönderim yapmıyorsa OSM Para Hilesi Nasıl Çalışır? adlı bölümden nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Sunucuda yoğunluk olduğu günlerde her şeyi doğru yapmanıza rağmen OSM hile hata veriyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek hileyi tekrar deneyin. Hile bu sefer sorunsuz çalışacaktır.

osm-boss-coins-hilesi
-
BOSS COINS
osm-para-hilesi
400
Maximum
20% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

Kullanıcı Adı:
Giriş Yöntemi:
Boss Coins:
osm-para-hilesi 0
Gönderilen Hesap Sayısı:
uclu +999
1% 

OSM Para Hilesi Nasıl Yapılır? OSM Boss Coins Hilesi Nedir?

OSM para hilesi nasıl yapılır? bildiğimiz gibi tüm OSM fanlarının senelerdir en çok aradığı şeydir. Çünkü maalesef oyun içi para biriktirip transfer yapmak artık epey zorlaştı. Peki sitemiz sayesinde ücretsiz bir şekilde hesabınıza istediğiniz kadar Boss Coins yükleyebileceğinizi söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama OSM Boss Coins Hilesi ile artık bu mümkün. OSM para hilesi için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz Online Soccer Manager oyununun sunucu açıklarından faydalanarak özel yazılım olarak geliştirdiği, uygulama içinde çalışan OSM Boss Coins Hilesi 'ni geliştirmiştir. mobilhile.net sitemiz sizden hesabınızın şifresini istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde hesabınıza Boss Coins gönderimini yapar.

Online Soccer Manager Hile Apk, OSM Apk Hile Var Mı?

Online Soccer Manager hile apk ne yazık ki tam olarak çalışan bir sürüme sahip değildir. Çünkü bildiğiniz gibi bu tarz online oyunlarda çalışan apk bulmak pek mümkün değildir. Bu yüzden OSM Apk hile sürümü aramak yerine sitemiz üzerinden günlük gelerek OSM para hilesi yapabilirsiniz. OSM hile yapma aslında sandığınızdan çok daha basit. Çünkü sitemiz üzerinden hızlı ve ücretsiz bir şekilde Boss Coins kaynağı doğrudan hesabınıza gönderilmekte. Bu sayede OSM hile apk sürümü indirmeye gerek kalmadan dilediğiniz kadar Boss Coins gönderebilir bu coinslerle almış olduğunuz futbolcuları transfer edip para kazanabilirsiniz. Yani OSM apk para hile yapmak için şart değildir. Çalışan tek Online Soccer Manager Hilesi mobilhile.net sitemiz üzerinden apk indirmeye gerek kalmadan yapılmaktadır.

Online Soccer Manager Hilesi 'nde Ban Riski Var Mı?

Online Soccer Manager hilesi için sitemizin en yukarısında hilenin durumu yazmaktadır. Hile durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Online Soccer Manager Boss Coins gönderimi yaparken hile durumunu kontrol ederek hileyi yaptığınız taktirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye Online Soccer Manager hilesi, hile geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Mobil Hile sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini her zaman kullanıcılarımıza veriyoruz.OSM Coins Hilesi Sınırsız Boss Coins Gönderimi Yapar Mı?

OSM Coins Hilesi sınırsız Boss Coins gönderimi şimdilik yapmamaktadır. Fakat günde bir kez olmak şartıyla günlük belli bir miktar OSM coins gönderimi yapabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrardan sitemize gelerek OSM Boss Coins hilesi üzerinden coins gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI
youtube instagram google

OSM Para Hilesi Nasıl Çalışır?

1- OSM para hilesi, yapmak için öncelikle gönderim yapacağınız Boss Coins miktarını seçin ve gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağınız hesabın kullanıcı adını girin ve giriş yönteminizi seçin.

3- Doğrulama Adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayın. Ve OSM hilesi yapmak bu kadar basit.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?
YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan kanallara abone olun.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra Instagram ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan Instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin giriş yaptığınızı anlayabilmesi için sitede en az 3 dakika bekleyin ve konular arasında gezinin. Ardından gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da 20-30 saniye gezindikten sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

VİDEOLU ANLATIM
Hileli Oyun ve Uygulamalar

© 2024 • Mobil Hile • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android